Reference

 

Zdenka  - Stromová víla pro mě znamená lásku, bezpečí, důvěru, sílu, pomoc a naději. A to je pravda pravdoucí. Potřebovala jsem radu a pomoc se svým nejmladším synem. Dovede výborně pracovat s dětmi. Už při prvních sezeních se ukázalo, že je toho více, na čem musím především zapracovat já jako maminka. Dostala jsem úžasnou zpětnou vazbu mého přístupu k sobě samé, k mým dětem a k mému okolí. Jsme to především my, rodiče, kteří máme největší vliv na své děti. Víme to a přesto většinu věcí řešíme impulsivně, bez trpělivosti a pochopení. Zdenka mi pomohla pochopit, proč tomu tak je a dala mi sílu to změnit. Díky její práci jsme se synem teď šťastnější a to je to, oč tu běží. Těšíme se každé tři týdny na viděnou.

*Petra a Tomík*

 

 

Při terapii jsem si uvědomila, jak jsem v životě v zátěžových situacích, vždy kousek sebe sama od sebe oddělila. Teď se postupně vracím k sobě, stávám se celistvou a poznávám jaká skutečně jsem - jaká jsem doopravdy. Úžasná. Je to dřina, není to vždy snadné, ale opravdu to stojí za to!!! Děkuji Zdence za její obrovskou láskyplnou podporu.

*Jarmila*

 

Zdenku můžu s odpovědností doporučit. Dělá svou práci na vysoké úrovni, poctivě a s maximálním efektem. Má vynikající intuici. Mé problémy pomáhá řešit vždy z gruntu, od kořene. Vede mě k poznání a uvědomění. Je jemná.

*Denisa*

 

Jsem ráda, že jsem Zdenku mohla poznat a velice si vážím její práce, do které dává srdce a kus sebe sama. Její postoj a osobní přístup mi pomohl k uzdravení.

*Hanka*

 

Zdenka je velice vnímavá a citlivá, má vhledy, je zodpovědná a důsledná. Jde do hloubky problému v jakémkoliv časoprostoru. Už během terapie zažívám ohromnou úlevu. Pochopím a uvědomím si, co mé těžkosti způsobovalo. Je krásné se ohlédnout, jak se mi po terapiích změnil život a já našla skutrečný vztah k sobě samé. Doporučuji Stromovou vílu všem na cestě k sobě.

*Michaela*