Nově otevřená poradna v Brně

 

 

     Svůj život můžeme změnit snadno a lehce, hladce a rychle.

     Jde to i elegantně na vlnách unášení do světa čistého uvědomění a

s podporou vlastního podvědomí.

     Každý z nás je sám za sebe zodpovědný a může se svobodně rozhodnout, jaký způsob pro řešení svého problému zvolí. Provázím už 9 let všechny, kteří se rozhodli odhalit příčiny svých emočních programů, odkrýt je, odblokovat psychickou bolest a nastolit duševní rovnováhu.

     Pokud byla naše matka v okamžiku našeho početí šťastná a její štěstí nás doprovázelo v průběhu těhotenství, při porodu a v době celého našeho ranného dětství, máme všechny předpoklady být od prvopočátku svého bytí a po celý život šťastní. Pokud tomu bylo jinak, otiskly se do našeho podvědomí programy strachu, bolesti, smutku, hněvu, nepřátelství, lhostejnosti, odloučení a pocity viny.

     Pracuji s kvantovým unášením, jediným místem klidu, ze kterého se člověk může uzdravit. Respektuji systém Jednotného mozku, s metodami EFT, NLP, Matrixem, se svalovým testem, s Morfogenetickými rezonancemi, s hypnoterapií, s Meta medicínou, s rodinnými konstelacemi, s esencemi pro barevné rozzáření aury. S respektem k volbám člověka, nacházím příčiny problémů v generacích i v minulých životech.

     Můžete se těšit na znovunabytí sebejistoty a sebedůvěry v osobních i v pracovních vztazích, na zlepšení komunikace mezi partnery a na znovuzrození láskyplných vztahů mezi rodiči a dětmi. Dopřejte si probuzení energií pro samoléčící procesy v těle, pro motivaci, úspěch a hojnost, pro smysluplné zklidnění na několika úrovních, pro srdečnost a štěstí, pro radost a klid.

     Jediné, co člověk opravdu musí pro sebe v tomto životě udělat, je postarat se o to, aby byl do konce svého života šťastný. Proto systematicky a komplexně pracuji s klienty na vyladění jejich energetického pole.

     Na základě svých vlastních dlouhodobých vynikajících zkušeností dokážu poradit, jak se nejlépe a jednou provždy na 100% zbavit vlivu negativní energetické zátěže geopatogenních zón a elektrosmogu v bytě s ohledem na své zdraví.

     Pokud se člověk svých negací nezbaví, pokud se na ně bude pořád ohlížet nebo je bude neustále popírat, úleva na jeho vlastním zdraví nebo na zdraví jeho blízkých to vždy a nekompromisně naznačí. Múžeme odloučit z paměti buněk a z podvědomí zátěže, které nás zcela nevědomě doprovází.

     Po této proměně můžeme jít dál životem podle svých nejtajnějších přání, plnit si své sny a žít do konce svých dnů šťastný a ideální život. Provedu vás s noblesou a s elegancí Stromové víle vlastní.