Nově otevřená poradna v Brně

    

     Svůj život můžeme změnit snadno a lehce, hladce a rychle.

     Jde to i elegantně s podporou vlastního podvědomí.

     Každý z nás je sám za sebe zodpovědný a může se svobodně rozhodnout, jaký způsob pro řešení svého problému zvolí. Provázím už 9 let všechny, kteří se rozhodli odhalit příčiny svých emočních programů, odkrýt je, odblokovat psychickou bolest a nastolit duševní rovnováhu.

     Pokud byla naše matka v okamžiku našeho početí šťastná a její štěstí nás doprovázelo v průběhu těhotenství, při porodu a v době celého našeho ranného dětství, máme všechny předpoklady být od prvopočátku svého bytí a po celý život šťastní. Pokud tomu bylo jinak, otiskly se do našeho podvědomí programy strachu, bolesti, smutku, hněvu, nepřátelství, lhostejnosti, odloučení a pocity viny.

     Pracuji s vašim tělem a se svalovým testem, dále s metodami kvantového unášením, jediným místem klidu, ze kterého se člověk může uzdravit. Respektuji systém Jednotného mozku, metody EFT, NLP, Matrix, Morfogenetické rezonance, hypnoterapii, Meta medicínu, rodinné konstelace, pracuji s překrásnými esencemi. Zamilujete si je i Vy. S respektem k volbám člověka, nacházím příčiny problémů v generacích i v minulých životech.

     Můžete se těšit na znovunabytí sebejistoty a sebedůvěry v osobních i v pracovních vztazích, na zlepšení komunikace mezi partnery a na znovuzrození láskyplných vztahů mezi rodiči a dětmi. Dopřejte si probuzení energií pro samoléčící procesy v těle, pro motivaci, úspěch a hojnost, pro smysluplné zklidnění na několika úrovních, pro srdečnost a štěstí, pro radost a klid.

     Jediné, co člověk opravdu musí pro sebe v tomto životě udělat, je postarat se o to, aby byl do konce svého života šťastný. Proto systematicky a komplexně pracuji s klienty na vyladění jejich vnitřního stabilizačního systému.

     Na základě svých vlastních dlouholetých vynikajících zkušeností dokážu poradit, jak se nejlépe a jednou provždy na 100% zbavit vlivu negativní energetické zátěže geopatogenních zón a elektrosmogu v bytě s ohledem na své zdraví.

     Pokud se člověk svých negací nezbaví, pokud se na ně bude pořád ohlížet nebo je bude neustále popírat, úleva na jeho vlastním zdraví nebo na zdraví jeho blízkých to vždy a nekompromisně naznačí. Můžeme odloučit z paměti buněk a z podvědomí zátěže, které nás zcela nevědomě doprovází.

     Po této proměně můžeme jít dál životem podle svých nejtajnějších přání, plnit si své sny a žít do konce svých dnů šťastný a ideální život. Provedu vás s noblesou a s elegancí Stromové víle vlastní.