Mgr. Zdenka Andrýsková

8. 5. 1970

 

NÁVRAT K DŮSTOJNOSTI A VNITŘNÍ SÍLE

*Vždy si vybírám pro sebe to nejlepší.*

*Svého času si vážím. Dobře si rozmyslím komu a 

čemu svůj čas věnuji, aby to mělo smysl.*

(Jaroslav Dušek)

*Čas plyne a dokud ho máme, čiňme dobro.*

(text pod slunečními hodinami v Kolíně)

*Všechno dopadne dobře a pokud to nedopadne dobře, dopadne to ještě lépe.*

(nápis nad vchodem do Atlantské věštírny)

*Své práce si vážím. Ke každé konzultaci přistupuji zodpovědně, jsem vždy dokonale připravená, plně soustředěná a naladěná.*

 

   Jedinečným a laskavým způsobem pracuji s traumatem člověka. Smyslem mé práce je harmonie a rovnováha člověka. Probouzím v člověku princip zdraví a princip života, který jediný ví, co má dělat. Setkávám se s nejhlubší složkou bytosti, která je bez historie a tudíž může uzdravit člověka okamžitě bez znalosti příčin, bez čehokoliv. Pracuji s čistým uvědoměním, s jediným místem, ze kterého se člověk může skutečně uzdravit sám. Sdílím, jak ve svém těle může člověk probudit vnitřní síly, o kterých nemá ani tušení, zdroj své prapůvodní energie přes jedinečná jednoduchá tělesná cvičení. Propojuji souvislosti problémů v přítomnosti s podvědomými programy člověka v minulosti. Pro smysluplné volby by měl být člověk v rovnováze, mít podporu ve svém nitru a poté následovat svůj vnitřní pohyb. Důvěra ve své nové nekonečné možnosti se člověku otevírají většinou už po pár minutách při prvním setkání. Pro plnou důvěru doporučuji pravidelná setkávání, dokud se z podvědomí neodstraní otisky nejvíce zatěžujících příběhů z minulosti. Pracuji s technikami kraniosakrální terapie, s čistým uvědoměním, s olejemi prvotřídní světové kvality DoTerra a celou řadou esencí. Mám 16 let zkušeností praxe ve školství a 10 let s aromaterapií.

Pracuji s maminkami dlouhodobě před početím svých dětí, vedu je v průběhu těhotenství, porodem a pomáhám vyladit poporodní traumata. Hledáte vílu, která vám se soucitem k tomu, co vás opravdu trápí, pomůže najít rovnováhu, harmonii a klid? Jste na správné adrese. Techniky čistého uvědomění jsem se naučila jako jedna z mála v České republice při osobním setkání s Dr. Frankem Kinslowem ze Sarasoty na Floridě. Mám dlouholetou praxi se systémem One Brain, s kineziologií, s kraniosakrální terapií, se systémem tří těl Nicka Brouwa, s Matrixem, s NLP, s Meta medicínou, s Morfogenetickým resonancemi a s Hypnoterapií. Velmi přesně přes svalový test vaše tělo uvolní informace, které jste připraveni zviditelnit a v principu života v přítomnosti tady a teď uzdravit. Dovolte si změnu ve svém životě, dovolte si nevšední zážitek. Moc ráda vás provedu. Stromová víla je zapsána v registru ochranných známek.