Meta-medicína

     Meta-medicína NENÍ terapie, ale diagnostický systém, pomocí kterého můžeme určit příčinu stresu, který způsobuje onemocnění. Téměř všechna chronická onemocnění jsou způsobena stresem.

     Jestliže tedy stres způsobuje nemoc, jak to dělá? Jak vše probíhá? Určité orgány ve stresu zjevně mění svou strukturu, aby podpořily tělo a pomohly mu vyřešit stresující událost a poté se musí obnovit. Vezměte si za příklad třeba střeva.

     Když se dozvíte něco, co vás šokuje, jako třeba že nečekaně zemřel někdo blízký, když ztratíte práci, dojde k nějaké tragické nehodě nebo ke konfrontaci, cosi se vám v břiše zasekne, protože nemůžete strávit to, co jste právě viděli, slyšeli nebo zažili. V tu chvíli se vám zmnoží určité buňky, aby mohly vyprodukovat více trávicích šťáv ke strávení toho, co se ´zaseklo´.

     Když se tím problémem budete neustále a pořád dokola zaobírat, můžete si přivodit syndrom dráždivého tračníku nebo - jestliže ta neblahá událost byla opravdu intenzivní - to může vést až ke Crohnově chorobě nebo k rakovině střev.

     Ale co infekční onemocnění? Bakterie, plísně a viry žijí s naším tělem v symbióze a poté, co se vyřeší stresující událost, ho opravují a čistí. Takže třeba v důsledku stresu trpíte zácpou a když se stresující událost vyřeší, onemocníte a dostanete průjem.

     Naše tělo je opravdu elegantní a vědci to vědí. Střeva jsou plná bakterií, která žijí s tělem v symbióze. Máme v těle stokrát víc bakteriálních buněk než svých vlastních, lidských. 

     Je zvláštní, že nám lékaři nedokáží říct, proč jsme nemocní. Je přeci logické, že když víme, proč se nemoc objevila, máme větší šanci na uzdravení. Zná Meta-medicína odpovědi na otázky tam, kde jiní neuspěli? Meta-medicína rozhodně disponuje užitečným souborem nástrojů, které pomáhají uzdravení a udržení zdraví. 

     Advanced Clearing Energetics™ (ACE) je program vytvořený Richardem Flookem, jako systém, který napomáhá redukci stresu, odstranění bolesti a transformaci negativních situací do pozitivních zkušeností.
 
     ACE ™ může být použit pro rychlé a efektivní vyčištění původních traumat a šoků a to s ohromujícími výsledky! Je to revoluční, integrativní přístup ke zdraví, který pracuje průběžně i v propojení na další alternativní modely jako je EFT, NLP, Matrix Reimprinting a Meta-medicína. Při použití systému ACE ™ pracujeme se zablokovanou energií, kde jejím vyčištěním dochází i k odblokování fyzického či psychického problému. Krása tohoto systému spočívá v jeho velice snadném provedení s vynikajícími, efektivními a rychlými výsledky.