Začarovaný kruh

 

     Každý člověk má průměrně asi 6 000 názorů a systémů přesvědčení, díky nimž automaticky reaguje. 90 % těchto názorů bývá destrukčních (neumím, nevím, musím, to nedokážu, jsem ošklivý, jsem tlustý, určitě nebudu nikdy bohatý, toho věku se nikdy nedožiju, určitě to nevyjde, to nezvládnu, co tomu řeknou ostatní, jak budu před nimi vypadat?...) Podle těchto systémů přesvědčení jednáme v 95 % svého času, jen v 5 % zbývajícího času přemýšlíme konstruktivně.

  Ve strachu nebo v reakci na strach člověk nedokáže tvořivě myslet. Neurologická reakce na negativní informaci nabývá formu neurologické blokády a my tak opakujeme stále stejné, staré a destruktivní reakce. Pohybujeme se tedy v začarovaném kruhu a svůj mozkový potenciál využíváme jen asi na 5%. Výsledkem může být celá řada duševních a fyzických těžkostí, po jejichž příčinách mnohdy marně pátráme.

     Pomocí metody One Brain můžeme velice snadno určit příčinu stresu a jeho emotivní dosah a navodit normální účinný neurologický tok. K potřebným informacím se dopracujeme pomocí svalového testu. Mozku, našemu biologickému počítači, můžeme zadat jakoukoliv otázku a odpověď ano/ne dostaneme v podobě změny svalového napětí.

     Svaly při reakci na danou otázku/podnět zeslábnou, popřípadě zůstanou pevné. Po odhalení příčin stresu odstraňujeme zablokování pomocí řady korekcí. Samotná korekce se skládá z mimořádně jednoduchých pohybů, cviků, dotyků, popř. světelného působení, cviků časově zcela nenáročných. Jsou natolik prosté, že pro člověka, zvyklého na složité lékařské přístroje, je až neuvěřitelné, jaký výsledek můžeme dosáhnout tak nepatrným zásahem.